Varuosa päring

Meil on suur varuosaladu Eestis enamlevinud ameerika sõidukitele.
Meie valikus on palju originaalvaruosi, hindame kvaliteeti ja
pakume teile parima lahenduse.

Täida päring ja vastame tööpäeva jooksul.

  Remont ja Hooldus

  Ameerika Autoteenindus pakub täisteenust alates sõiduki soetamisest, tüübikinnitusest, korralistest  hooldusest, puhastus teenustest ning lõpetades diagnostika ja keerukate remontidega. Investeerime pidevalt, et omada uusimaid diagnostika seadmeid ja remondijuhiseid. Seepärast saame pakkuda hooldus ja remonditeenuseid ka kõige uuematele mudelitele. Pöörduge julgesti meie hooldusnõunikud on kogenud ja oskavad leida lahendusi!

   Tagasikutsumise kontroll

   KAS SINU AUTO KUULUB TAGASIKUTSUMISKAMPAANIA ALLA?

   Täites vormi võtame sinuga ühendust e-maili teel.

   Sõiduki VIN koodi leiad oma autost ja sõiduki registreerimise dokumendist. See on 17-kohaline tähtnumbriline kood.

    Tüübikinnitus

    Pakume tüübikinnituse teenust peale 01.01.1998 kasutusele võetud sõidukitele. Tüübikinnitus on protsess mille käigus tehakse kindlaks kas sõiduk toodeti vastavalt kehtivatele tehnonõuetele ja vastavuse korral omistab Riiklik Liiklusregister konkreetsele sõidukile üksiktüübikinnituse. Ameerika Auto pakub kiireimat ja mugavaimat tüübikinnituse täisteenust.

    TÜÜBIKINNITUSE PROTSESS KULGEB JÄRGMISELT:
    • AM sõlmib kliendiga lepingu tüübikinnituse läbiviimiseks ja sõiduki registreerimiseks Liiklusregistris.
    • AM teeb vajalikud ümberehitused ja tellib nõutavad testid.
    • AM esitab ARK’le taotluse üksiktüübikinnituse omistamiseks.
    • Liiklusregister kontrollib sõiduki vastavust kehtivatele nõuetele ja omistab üksiktüübikinnituse või keeldub sellest kui sõidukit pole võimalik vastavusse viia.
    • Peale üksiktüübikinnituse omistamist registreerib AM sõiduki kliendi poolt näidatud isikule ja annab kliendile üle juba registreeritud sõiduki.
    • Vajadusel teostame ka tehnoülevaatuse ja sõlmime liikluskindlustuse, et teie sõiduk oleks valmis teeliikluseks.

    Tüübikinnituse teostamiseks kulub 5-14 päeva. Hind sõltub konkreetsest sõidukist.
    Lisainfo ja tellimused +372 5665 7704  TUV@USCAR.EE

    Kahjukäsitlus

    Kui on toimunud kahjujuhtum informeerige sellest oma kindlustusandjat ja toimetage sõiduk Ameerika Autosse. Kui sõiduk ei ole liikluskõlbulik võtke meiega ühendust ja me korraldame sõiduki veo. Meie spetsialistid hindavad kahju ja suhtlevad kindlustusseltsiga, et säästa Teid tülikast ajakulust. Teid teenindab kogemustega kahjukäsitlus spetsialist Margus Friedemann.

    Margus Friedemann
    Kahjukäsitlus
    +372 6999 222 +372 56 487 885

    Sõiduki ajalugu

    UUS TEENUS AUTOCHECK

    Piirivalve- ja tolliameti andmetel on kuni 70% Ameerika Ühendriikidest Eestisse imporditud kasutatud sõidukitest olnud avariilised! Tegelikult ei ole see ainult ameerika päritolu autode probleem sama tulemuse saaks kui uurida euroopast toodud autosid või isegi Eesti järelturul liikuvate autode tasuta. Vahe on selles, et euroopas ühtne kontrollmehhanism puudub seevastu Ameerikas fikseeritakse iga hooldus, omanikuvahetus ja avarii koos läbisõiduga.

    Ameerika Auto ei soovi oma klientidele halbu üllatusi ja seepärast pakume võimalust iga sõiduki ajalooga enne ostu tutvuda.

    Päringu tellimine on tasuline ja maksab 15€. Päringu tellimiseks kasutage allolevat vormi.