fbpx
Täiuslik pereauto

Chrysler Pacifica

Hädapidurdussüsteemiga varustatud Chrysler Pacifica valiti 2019. aastal Ameerika Ühendriikides ohutuimaks mahtuniversaaliks.

Rohkem ruumi vaid paari liigutusega

Unustage istmete tassimine

Palju erinevaid võimalusi

Viipe peale avanev luuk

Pakikandjate kuningas

Kaks ekraani on parem kui üks

NUTIKAS VALIK

Chrysler Pacifica Hybrid on arukas valik, sest laetav hübriidajam võimaldab elektri najal läbida kuni viiskümmend kilomeetrit, mis teeb auto keskmiseks kütusekuluks 3,4 l/100 km! Ühe paagitäiega saab läbida enam kui 800 kilomeetrit ja usinasti laadides saate teha kõik asulasisesed sõidud bensiinist kordades odavama elektri jõul.

TA VALVAB TEIE SELJATAGUST

Miski pole tähtsam sõitjate turvalisusest ja seepärast on Chrysler Pacifical põhi- ja lisavarustuses ette näidata hulk elektroonilisi “abimehi”. Nagu hädapidurdussüsteem, autot sõidurajal hoidev rakendus, parkimisabiline ja adaptiivne kiirushoidik, rääkimata vanadest tuttavatest, nagu start/stop-süsteem, avariiennetus, sõidurajalt hälbimise hoiatus, automaatsed kaugtuled, kõiki külgi kattev parkimiskaamera jne. Kõike seda silmas pidades on ohutuima mahtuniversaali tiitel auga välja teenitud.

Avariiennetus koos hädapidurdusega
Sõidurajalt hälbimise hoiatus koos autot sõidurajal hoidva “abimehega”
Adaptiivne kiirushoidik koos peatu-sõida funktsiooniga
Kõiki külgi kattev parkimiskaamera

TEHNOLOOGIA

Oma klassi parim meelelahutussüsteem.

Sõidu ajal pakutav meelelahutus

Pikad sõidud pole enam kunagi igavad. Chrysler Pacifica meelelahutussüsteem Uconnect® Theater võimaldab mängida mänge ja vaadata filme teise rea istmete ette paigaldatud 10-tollise diagonaaliga ekraanidel, mis on omas klassis suurimad. Armatuurlauast leiate aga 8,4-tollise puutetundliku värvimonitori, mis teeb navigeerimise ja infolustisüsteemi kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Välimus

Chrysler Pacifica on meeldejääva välimusega mahtuniversaal, mille kasutamise teevad eriti mugavaks elektriajamitega külgmised liuguksed ja viipe peale avanev tagaluuk.

Sõitjate ruum

Teeme tutvust interjööriga

Chrysler Pacificas ei tingita mugavuse ja käepärasuse arvel. Tippversioonidel on ette näidata isegi Nappa-nahkpolster ja põrandasse peidetavad teise rea istmed.

Põrandasse peidetavad teise rea istmed
Sisseehitatud tolmuimeja
Mugav ligipääs kolmandasse ritta

Suutlikkus

Ehitatud nõudlikule ostajale.

Chrysler Pacificas ei pea mootori pärast häbenema. 3,6-liitrine V6 annab juhi käsutusse 291 hj ja 355 Nm, mis tähendab ühtlasi seda, et see mahtuniversaal pakub haagise ette rakendatuna ka klassi parimat veovõimekust.

Chrysler Pacifica laoautod

Uus
Chrysler Pacifica
Touring S AWD

63 000 EUR

Uus
Chrysler Pacifica
LIMITED AWD

68 000 EUR

Chrysler Pacifica
TOURING L Plus

39 000 EUR